HAKKIMIZDA

  |   About Us

Günaydınlar
Organic

1989 yılında Kazım Günaydın tarafından kurulan Günaydınlar Limited Şirketi Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan kuru meyve üretimi ve ihracatında faaliyet gösteren atılımcı ve yenilikçi bir kuruluştur. Günaydınlar Limited Şirketi Kuru incir ,Kuru Kayısı , Çam fıstığı Çekirdeksiz Kuru üzüm , ve Kuru dut ihracatında önemli bir yere sahiptir .

Geçmişimizin verdiği tecrübe ve birikim, üretiminden satış sonrası müşteri ilişkilerimize kadar her alanda profesyonelce yaklaşımla ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Üretimde kaliteye ,hijyene ve Teknolojiye önem veren Günaydınlar Limited Şirketi başta ISO -22000, BRC, IFS ve Organik sertifikaları olmak üzere bir çok uluslar arası kalite sertifikasına sahiptir . Günaydınlar Limited şirketi 2007 yılından itibaren Aydın – İncirliova ilçesine yakın mesafede bulunan 12.000 metrekare kapalı alan arazi üzerine kurulu paketleme tesisinde 300 kişilik personeli ile hizmet göstermektedir . Günaydınlar Limited Şirketi yeni teknolojiye yeni fikirlere açık , dinamik ve sürekli gelişmekte olan bir kuruluş olup ve en son teknolojinin ve bilginin peşindedir .

Misyonumuz

-Kuru Meyve Sektöründe üstün başarı elde eden bir kuruluş haline gelmek ,

Vizyonumuz

- Dünya çapında kuruluşumuzu tanıtmak ve kalıcı bir kuruluş haline getirmek ve Müşteri memnuiyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır .

Img
slider

KURU İNCİR

İncir ağacı tabiat ananın mucizelerinden biridir. Lezzetine doyum olmayan meyvesiyle, binlerce yıldır bıkıp usanmadan ödüllendirmektedir. Kuşaklar boyunca hep bolluğun ve bereketin simgesi olarak görülmüştür.

DEVAMI...
Img

KURU KAYISI

Bilimsel adına (Prunus armeniaca L. veya Armeniaca vulgaris Lam.) bakılarak başlangıçta anavatanının Ermenistan olduğu zannedilen kayısı, daha sonra yapılan araştırmalarda bu meyve türünün yayılma alanının Orta Asya'dan Batı Çin'e kadar uzandığını ortaya koymuştur.

DEVAMI...
Img

KURU ÜZÜM

Bağcılık için yerkürenin en elverişli iklim kuşağı üzerinde bulunan ülkemiz, asmanın gen merkezi olmasının yanı sıra son derece eski ve köklü bir bağcılık kültürüne de sahiptir. Anadolu 'da bağcılık kültürünün tarihi oldukça eskidir.

DEVAMI...

HIZLI MESAJ SİSTEMİ

Her türlü istek , öneri ve görüşleriniz için hızlı mesaj sistemini kullanabilirsiniz.

MESEJ GÖNDER